IHLP6767GZER4R7M8A
Mfr.Part #
IHLP6767GZER4R7M8A
Description
FIXED IND 4.7UH 24A 5.23MOHM SMD
Stock
1
In Stock :
1
Current Rating (Amps) :
24A
Operating Temperature :
-55°C~180°C
Inductance Frequency - Test :
100kHz
Height Seated (Max) :
0.276 7.00mm
Series :
IHLP-6767GZ-8A
Inductance :
4.7μH
Frequency - Self Resonant :
14MHz
DC Resistance (DCR) :
5.23mOhm Max
Current - Saturation :
26A
Tolerance :
±20%
Size / Dimension :
0.675Lx0.675W 17.15mmx17.15mm
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD