IHLP6767GZER3R3M8A
Mfr.Part #
IHLP6767GZER3R3M8A
Description
FIXED IND 3.3UH 32.2A 3.27 MOHM
Stock
390
In Stock :
390
Height Seated (Max) :
0.276 7.00mm
Series :
IHLP-6767GZ-8A
Inductance Frequency - Test :
100kHz
Size / Dimension :
0.675Lx0.675W 17.15mmx17.15mm
Current Rating (Amps) :
32.2A
DC Resistance (DCR) :
3.27mOhm Max
Operating Temperature :
-55°C~180°C
Frequency - Self Resonant :
16.5MHz
Tolerance :
±20%
Current - Saturation :
32A
Inductance :
3.3μH
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD