IHLP5050FDEB8R2M8A
Mfr.Part #
IHLP5050FDEB8R2M8A
Description
FIXED INDUCTOR 8.2UH SMD
Package :
Bulk
Product Status :
Obsolete
Series :
Datasheets
IHLP5050FDEB8R2M8A
IHLP5050FDEB8R2M8A datasheet pdf and Fixed Inductors product details from Vishay stock available at
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD