IHLP5050CEEBR33M51
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
IHLP5050CEEBR33M51
Manufacturer
Vishay / Dale
Description
FIXED INDUCTOR 330NH SMD
Manufacturer :
Vishay / Dale
Product Category :
Fixed Inductors
Product Status :
Obsolete
RoHS :
Compliant
Package :
Bulk
Series :
Datasheets
IHLP5050CEEBR33M51
IHLP5050CEEBR33M51 datasheet pdf and Fixed Inductors product details from Vishay stock available at
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
Catalog related products
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD