IHLP3232DZEBR22M11
Mfr.Part #
IHLP3232DZEBR22M11
Description
FIXED IND 220NH 34A 1.35 MOHM
Fixed Inductors
Product Status :
Obsolete
Resistor Type :
High Reliability
Resistance Tolerance :
1
Series :
Package :
Bulk
Power Rating :
0.05 W
Resistance :
10 kOhm
Temperature Coefficient :
50 ppm/°C
Datasheets
IHLP3232DZEBR22M11
IHLP3232DZEBR22M11 datasheet pdf and Fixed Inductors product details from Vishay stock available at
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD