IHLP2525CZEB2R2M01
Mfr.Part #
IHLP2525CZEB2R2M01
Description
FIXED IND 2.2UH 8A 20 MOHM SMD
Fixed Inductors
Package :
Bulk
Product Status :
Obsolete
Series :
Datasheets
IHLP2525CZEB2R2M01
IHLP2525CZEB2R2M01 datasheet pdf and Unclassified product details from Vishay stock available at
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD