IHLP2525AHEBR22M01
Mfr.Part #
IHLP2525AHEBR22M01
Description
FIXED IND 220NH 14A 5.7 MOHM SMD
Fixed Inductors
Inductance Tolerance :
20%
Width :
6.48mm
Radiation Hardening :
No
DC Resistance (DCR) - Parallel :
5.7mOhm
Height :
1.8mm
Package / Case :
Packaging :
Bulk
Lead Free :
Lead Free
Tolerance :
20%
RoHS Status :
RoHS Compliant
Inductance :
220 nH
Depth :
6.72mm
Length :
6.86mm
Datasheets
IHLP2525AHEBR22M01
IHLP2525AHEBR22M01 datasheet pdf and Fixed Inductors product details from Vishay stock available at
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD