IDT71V67602S150BGI8
Mfr.Part #
IDT71V67602S150BGI8
Package / Case
119-BGA
Description
IC SRAM 9MBIT PARALLEL 119PBGA
Access Time :
3.8ns
Memory Size :
9Mb 256K x 36
Supplier Device Package :
119-PBGA (14x22)
Clock Frequency :
150MHz
Memory Interface :
Parallel
Voltage - Supply :
3.135V~3.465V
Memory Type :
Volatile
Base Part Number :
IDT71V67602
Package / Case :
119-BGA
Operating Temperature :
-40°C~85°C TA