IDT71V3576S150PFI
Mfr.Part #
IDT71V3576S150PFI
Package / Case
100-LQFP
Description
IC SRAM 4.5MBIT PARALLEL 100TQFP
Operating Temperature :
-40°C~85°C TA
Memory Type :
Volatile
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Clock Frequency :
150MHz
Access Time :
3.8ns
Memory Format :
SRAM
Voltage - Supply :
3.135V~3.465V