IDT71V35761SA183BQ
Mfr.Part #
IDT71V35761SA183BQ
Package / Case
165-TBGA
Description
IC SRAM 4.5MBIT PAR 165CABGA
Memory
Supplier Device Package :
165-CABGA (13x15)
Access Time :
3.3ns
Voltage - Supply :
3.135V~3.465V
Memory Size :
4.5Mb 128K x 36
Packaging :
Tray
3 (168 Hours)
Memory Interface :
Parallel
Clock Frequency :
183MHz
Operating Temperature :
-40°C~85°C TA