IDT71V35761S200PF8
Mfr.Part #
IDT71V35761S200PF8
Package / Case
100-LQFP
Description
IC SRAM 4.5MBIT PARALLEL 100TQFP
Memory
RoHS Status :
Non-RoHS Compliant
Volatile
Access Time :
3.1ns
Base Part Number :
IDT71V35761
Package / Case :
100-LQFP
Clock Frequency :
200MHz
Voltage - Supply :
3.135V~3.465V
Operating Temperature :
0°C~70°C TA