IDT71V3558S100BQI
Mfr.Part #
IDT71V3558S100BQI
Package / Case
165-TBGA
Description
IC SRAM 4.5MBIT PAR 165CABGA
Memory
Base Part Number :
IDT71V3558
Operating Temperature :
-40°C~85°C TA
Memory Type :
Volatile
Access Time :
5ns
Clock Frequency :
100MHz
Supplier Device Package :
165-CABGA (13x15)
Voltage - Supply :
3.135V~3.465V