IDT71V25761YS200PF
Mfr.Part #
IDT71V25761YS200PF
Package / Case
100-LQFP
Description
IC SRAM 4.5MBIT PARALLEL 100TQFP
Memory
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
3 (168 Hours)
RoHS Status :
Non-RoHS Compliant
Voltage - Supply :
3.135V~3.465V
Operating Temperature :
0°C~70°C TA
Packaging :
Tray
Package / Case :
100-LQFP
Clock Frequency :
200MHz