IDT71V25761SA183BQ8
Mfr.Part #
IDT71V25761SA183BQ8
Package / Case
165-TBGA
Description
IC SRAM 4.5MBIT PAR 165CABGA
Clock Frequency :
183MHz
Memory Type :
Volatile
Supplier Device Package :
165-CABGA (13x15)
Package / Case :
165-TBGA
Voltage - Supply :
3.135V~3.465V
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
3 (168 Hours)
Memory Size :
4.5Mb 128K x 36
Operating Temperature :
0°C~70°C TA