IDT71V25761S183PFI
Mfr.Part #
IDT71V25761S183PFI
Package / Case
100-LQFP
Description
IC SRAM 4.5MBIT PARALLEL 100TQFP
Voltage - Supply :
3.135V~3.465V
Packaging :
Tray
Package / Case :
100-LQFP
Access Time :
5.5ns
Memory Size :
4.5Mb 128K x 36
RoHS Status :
Non-RoHS Compliant
Clock Frequency :
183MHz
Operating Temperature :
-40°C~85°C TA