IDT71V25761S183PF8
Mfr.Part #
IDT71V25761S183PF8
Package / Case
100-LQFP
Description
IC SRAM 4.5MBIT PARALLEL 100TQFP
Voltage - Supply :
3.135V~3.465V
RoHS Status :
Non-RoHS Compliant
Clock Frequency :
183MHz
Memory Format :
SRAM
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
3 (168 Hours)
Operating Temperature :
0°C~70°C TA