IDT71V2546S150PF
Mfr.Part #
IDT71V2546S150PF
Package / Case
100-LQFP
Description
IC SRAM 4.5MBIT PARALLEL 100TQFP
Operating Temperature :
0°C~70°C TA
Package / Case :
100-LQFP
Clock Frequency :
150MHz
Memory Size :
4.5Mb 128K x 36
Packaging :
Tray
Memory Interface :
Parallel
RoHS Status :
Non-RoHS Compliant
Voltage - Supply :
3.135V~3.465V