IDT71P74804S250BQ
Mfr.Part #
IDT71P74804S250BQ
Package / Case
165-TBGA
Description
IC SRAM 18MBIT PARALLEL 165CABGA
Clock Frequency :
250MHz
Operating Temperature :
0°C~70°C TA
Memory Type :
Volatile
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
165-TBGA
Supplier Device Package :
165-CABGA (13x15)
Voltage - Supply :
1.7V~1.9V