IDT71P74604S200BQ8
Mfr.Part #
IDT71P74604S200BQ8
Package / Case
165-TBGA
Description
IC SRAM 18MBIT PARALLEL 165CABGA
Memory
Base Part Number :
IDT71P74
Operating Temperature :
0°C~70°C TA
Voltage - Supply :
1.7V~1.9V
Memory Size :
18Mb 512K x 36
Memory Format :
SRAM
Access Time :
8.4ns
Clock Frequency :
200MHz