IDT70V7319S133DD
Mfr.Part #
IDT70V7319S133DD
Package / Case
144-LQFP Exposed Pad
Description
IC SRAM 4.5MBIT PARALLEL 144TQFP
Product Category :
Memory
Voltage - Supply :
3.15V~3.45V
Memory Type :
Volatile
Memory Format :
SRAM
Clock Frequency :
133MHz
Packaging :
Tray
Operating Temperature :
0°C~70°C TA