IDSS-08-D-80.50
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
IDSS-08-D-80.50
Manufacturer
Samtec, Inc.
Description
CABLE ASSY 8 POS SKT-SKT 80.50"
Manufacturer :
Samtec, Inc.
Product Category :
Number of Positions :
8
Mount :
CABLE
Shielding :
Unshielded
Pitch - Connector :
0.100 2.54mm
Number of Rows :
1
Pitch - Cable :
0.100 2.54mm