IDSS-08-D-45.00
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
IDSS-08-D-45.00
Manufacturer
Samtec, Inc.
Description
CABLE ASSY 8 POS SKT-SKT 45.00"
Manufacturer :
Samtec, Inc.
Product Category :
Contact Finish :
Gold
Connector Type :
Socket to Socket
Color :
Multiple, Ribbon
Length :
3.75' 1.14m
Pitch - Connector :
0.100 2.54mm
Pitch - Cable :
0.100 2.54mm