HVG-480-30A
Mfr.Part #
HVG-480-30A
Description
LED DVR CCCV ACDC 25.5-31.5V 16A
Voltage - Input (Min) :
180VAC
Power (Watts) :
480W
Voltage - Output :
25.5V~31.5V
Type :
Constant Current, Voltage
Ratings :
IP65
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Approval Agency :
cURus
Series :
HVG-480 (480W)
Size / Dimension :
9.26Lx4.92W x 1.72 H 235.2mmx125.0mmx43.8mm
Feature :
OCP, OTP, OVP, SCP
Factory Lead Time :
14 Weeks
Current - Output (Max) :
16A
Voltage - Isolation :
3.75kV
Efficiency :
94%
Voltage - Input (Max) :
528VAC