HV733ATTE9532F
Mfr.Part #
HV733ATTE9532F
Description
RES 95.3K OHM 1% 1W 2512
Height Seated (Max) :
0.028 0.70mm
Tolerance :
±1%
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Resistance :
95.3kOhm
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Power (Watts) :
1W
Size / Dimension :
0.248Lx0.122W 6.30mmx3.10mm
Datasheets
HV733ATTE9532F
KOA Speer Electronics, Inc. HV733ATTE9532F
HV73 Series, Thick Film, 95.3kOhm, 1W, ±1%, -55°C~155°C