HV733ATTE9312F
Mfr.Part #
HV733ATTE9312F
Description
RES 93.1K OHM 1% 1W 2512
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Size / Dimension :
0.248Lx0.122W 6.30mmx3.10mm
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Height Seated (Max) :
0.028 0.70mm
Resistance :
93.1kOhm
Tolerance :
±1%
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Power (Watts) :
1W
Datasheets
HV733ATTE9312F
KOA Speer Electronics, Inc. HV733ATTE9312F
HV73 Series, Thick Film, 93.1kOhm, 1W, ±1%, -55°C~155°C