HV733ATTE8874F
Mfr.Part #
HV733ATTE8874F
Description
RES 8.87M OHM 1% 1W 2512
Power (Watts) :
1W
Resistance :
8.87MOhm
Tolerance :
±1%
Height Seated (Max) :
0.028 0.70mm
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Size / Dimension :
0.248Lx0.122W 6.30mmx3.10mm
Datasheets
HV733ATTE8874F
KOA Speer Electronics, Inc. HV733ATTE8874F
HV73 Series, Thick Film, 8.87MOhm, 1W, ±1%, -55°C~155°C