HV733ATTE8663D
Mfr.Part #
HV733ATTE8663D
Description
RES 866K OHM 0.5% 1W 2512
Tolerance :
±0.5%
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Power (Watts) :
1W
Resistance :
866kOhm
Height Seated (Max) :
0.028 0.70mm
Size / Dimension :
0.248Lx0.122W 6.30mmx3.10mm
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Datasheets
HV733ATTE8663D
KOA Speer Electronics, Inc. HV733ATTE8663D
HV73 Series, Thick Film, 866kOhm, 1W, ±0.5%, -55°C~155°C