HV733ATTE8454F
Mfr.Part #
HV733ATTE8454F
Description
RES 8.45M OHM 1% 1W 2512
Size / Dimension :
0.248Lx0.122W 6.30mmx3.10mm
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Height Seated (Max) :
0.028 0.70mm
Tolerance :
±1%
Resistance :
8.45MOhm
Power (Watts) :
1W
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Datasheets
HV733ATTE8454F
KOA Speer Electronics, Inc. HV733ATTE8454F
HV73 Series, Thick Film, 8.45MOhm, 1W, ±1%, -55°C~155°C