HV733ATTE7872F
Mfr.Part #
HV733ATTE7872F
Description
RES 78.7K OHM 1% 1W 2512
Resistance :
78.7kOhm
Size / Dimension :
0.248Lx0.122W 6.30mmx3.10mm
Height Seated (Max) :
0.028 0.70mm
Factory Lead Time :
9 Weeks
Power (Watts) :
1W
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Tolerance :
±1%
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Datasheets
HV733ATTE7872F
KOA Speer Electronics, Inc. HV733ATTE7872F
HV73 Series, Thick Film, 78.7kOhm, 1W, ±1%, -55°C~155°C