HV733ATTE7322D
Mfr.Part #
HV733ATTE7322D
Description
RES 73.2K OHM 0.5% 1W 2512
Height Seated (Max) :
0.028 0.70mm
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Power (Watts) :
1W
Resistance :
73.2kOhm
Tolerance :
±0.5%
Factory Lead Time :
9 Weeks
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Size / Dimension :
0.248Lx0.122W 6.30mmx3.10mm
Datasheets
HV733ATTE7322D
KOA Speer Electronics, Inc. HV733ATTE7322D
HV73 Series, Thick Film, 73.2kOhm, 1W, ±0.5%, -55°C~155°C