HV733ATTE6344F
Mfr.Part #
HV733ATTE6344F
Description
RES 6.34M OHM 1% 1W 2512
Resistance :
6.34MOhm
Package / Case :
2512 (6432 Metric)
Power (Watts) :
1W
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Tolerance :
±1%
Size / Dimension :
0.248Lx0.122W 6.30mmx3.10mm
Height Seated (Max) :
0.028 0.70mm
Datasheets
HV733ATTE6344F
KOA Speer Electronics, Inc. HV733ATTE6344F
HV73 Series, Thick Film, 6.34MOhm, 1W, ±1%, -55°C~155°C