HV733ATTE5764F
Mfr.Part #
HV733ATTE5764F
Description
RES 5.76M OHM 1% 1W 2512
Height Seated (Max) :
0.028 0.70mm
Resistance :
5.76MOhm
Power (Watts) :
1W
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Size / Dimension :
0.248Lx0.122W 6.30mmx3.10mm
Tolerance :
±1%
Datasheets
HV733ATTE5764F
KOA Speer Electronics, Inc. HV733ATTE5764F
HV73 Series, Thick Film, 5.76MOhm, 1W, ±1%, -55°C~155°C