HV733ATTE5233F
Mfr.Part #
HV733ATTE5233F
Description
RES 523K OHM 1% 1W 2512
Resistance :
523kOhm
Height Seated (Max) :
0.028 0.70mm
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Tolerance :
±1%
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
1 (Unlimited)
Power (Watts) :
1W
Size / Dimension :
0.248Lx0.122W 6.30mmx3.10mm
Datasheets
HV733ATTE5233F
KOA Speer Electronics, Inc. HV733ATTE5233F
HV73 Series, Thick Film, 523kOhm, 1W, ±1%, -55°C~155°C