HV733ATTE4994F
Mfr.Part #
HV733ATTE4994F
Description
RES 4.99M OHM 1% 1W 2512
Stock
829
In Stock :
829
Height Seated (Max) :
0.028 0.70mm
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Power (Watts) :
1W
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Size / Dimension :
0.248Lx0.122W 6.30mmx3.10mm
Factory Lead Time :
8 Weeks
Resistance :
4.99MOhm
Tolerance :
±1%
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Datasheets
HV733ATTE4994F
KOA Speer Electronics, Inc. HV733ATTE4994F
HV73 Series, Thick Film, 4.99MOhm, 1W, ±1%, -55°C~155°C