HV733ATTE4873F
Mfr.Part #
HV733ATTE4873F
Description
RES 487K OHM 1% 1W 2512
Height Seated (Max) :
0.028 0.70mm
Power (Watts) :
1W
Resistance :
487kOhm
Size / Dimension :
0.248Lx0.122W 6.30mmx3.10mm
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Tolerance :
±1%
Datasheets
HV733ATTE4873F
KOA Speer Electronics, Inc. HV733ATTE4873F
HV73 Series, Thick Film, 487kOhm, 1W, ±1%, -55°C~155°C