HV733ATTE4643F
Mfr.Part #
HV733ATTE4643F
Description
RES 464K OHM 1% 1W 2512
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Height Seated (Max) :
0.028 0.70mm
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Tolerance :
±1%
Size / Dimension :
0.248Lx0.122W 6.30mmx3.10mm
Power (Watts) :
1W
Resistance :
464kOhm
Datasheets
HV733ATTE4643F
KOA Speer Electronics, Inc. HV733ATTE4643F
HV73 Series, Thick Film, 464kOhm, 1W, ±1%, -55°C~155°C