HV733ATTE4424F
Mfr.Part #
HV733ATTE4424F
Description
RES 4.42M OHM 1% 1W 2512
Power (Watts) :
1W
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Resistance :
4.42MOhm
Size / Dimension :
0.248Lx0.122W 6.30mmx3.10mm
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Tolerance :
±1%
Height Seated (Max) :
0.028 0.70mm
Datasheets
HV733ATTE4424F
KOA Speer Electronics, Inc. HV733ATTE4424F
HV73 Series, Thick Film, 4.42MOhm, 1W, ±1%, -55°C~155°C