HV733ATTE2323D
Mfr.Part #
HV733ATTE2323D
Description
RES 232K OHM 0.5% 1W 2512
Height Seated (Max) :
0.028 0.70mm
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Power (Watts) :
1W
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Factory Lead Time :
9 Weeks
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Size / Dimension :
0.248Lx0.122W 6.30mmx3.10mm
Resistance :
232kOhm
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Series :
HV73
Feature :
High Voltage, Moisture Resistant
Tolerance :
±0.5%
Datasheets
HV733ATTE2323D
KOA Speer Electronics, Inc. HV733ATTE2323D
HV73 Series, Thick Film, 232kOhm, 1W, ±0.5%, -55°C~155°C