HV733ATTE1433F
Mfr.Part #
HV733ATTE1433F
Description
RES 143K OHM 1% 1W 2512
Height Seated (Max) :
0.028 0.70mm
1 (Unlimited)
Power (Watts) :
1W
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Resistance :
143kOhm
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Tolerance :
±1%
Size / Dimension :
0.248Lx0.122W 6.30mmx3.10mm
Datasheets
HV733ATTE1433F
KOA Speer Electronics, Inc. HV733ATTE1433F
HV73 Series, Thick Film, 143kOhm, 1W, ±1%, -55°C~155°C