HRZ030VR50291BB1
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
HRZ030VR50291BB1
Manufacturer
Vishay
Description
CAP CER 5000PF 2.8KV
Manufacturer :
Vishay
Product Category :
Ceramic Capacitors
Tolerance :
±20%
Capacitance :
5000pF
RoHS Status :
Non-RoHS Compliant
Series :
HRZ
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Applications :
GENERAL PURPOSE
Voltage - Rated :
2800V 2.8kV
Datasheets
HRZ030VR50291BB1
HRZ 5000pF 2800V 2.8kV Ceramic Capacitor ±20%