HRG3216P-4530-B-T1
Mfr.Part #
HRG3216P-4530-B-T1
Description
RES SMD 453 OHM 0.1% 1W 1206
Temperature Coefficient :
±25ppm/°C
Max Power Dissipation :
1W
Size / Dimension :
0.126Lx0.065W 3.20mmx1.65mm
Voltage - Rated DC :
200V
Tolerance :
±0.1%
Height Seated (Max) :
0.022 0.55mm
Resistance :
453Ohm
Power Rating :
1W
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Susumu HRG3216P-4530-B-T1
HRG Series, Thin Film, 453Ohm, ±0.1%, -55°C~155°C