HM2P89PD8110N9L1LF
Mfr.Part #
HM2P89PD8110N9L1LF
Description
CONN HEADER
Hard Metric, Standard
Factory Lead Time :
10 Weeks
RoHS Status :
RoHS Compliant
Datasheets
HM2P89PD8110N9L1LF
Catalog related products
    CONN HEADER 154POS 2MM PRESS-FIT
    CONN RECEPT 110POS 2MM PRESS-FIT
  • TE Connectivity
    2MM HM C 77POS M 3.7MM
  • TE Connectivity
    2MM HM A 154POS M 3.7MM
    2MM HM B22 154POS M 3.7MM