HM2P09PZ5110N9LF
Mfr.Part #
HM2P09PZ5110N9LF
Description
CONN HARD METRIC
Hard Metric, Standard
Factory Lead Time :
8 Weeks
Datasheets
HM2P09PZ5110N9LF
Catalog related products
    CONN HEADER 154POS 2MM PRESS-FIT
    CONN RECEPT 110POS 2MM PRESS-FIT
  • TE Connectivity
    2MM HM C 77POS M 3.7MM
  • TE Connectivity
    2MM HM A 154POS M 3.7MM
    2MM HM B22 154POS M 3.7MM