HLCD-50-40.00-TR-TR-2
Mfr.Part #
HLCD-50-40.00-TR-TR-2
Manufacturer
Samtec, Inc.
Description
CBL ASS SELF-MATE 100POS 40" HDR
Manufacturer :
Samtec, Inc.
Product Category :
Current Rating :
900 mA
Cable Length :
40 in