HLCD-40-04.50-TH-TH-3
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
HLCD-40-04.50-TH-TH-3
Manufacturer
Samtec, Inc.
Description
0.50 MM RAZOR BEAM HIGH-SPEED H
Manufacturer :
Samtec, Inc.
Product Category :
Pitch - Connector :
0.020 0.50mm
Pitch - Cable :
0.010 0.25mm
Connector Type :
Plug to Plug, Reversed
Series :
Razor Beam™ HLCD
Factory Lead Time :
3 Weeks
Color :
Blue, Ribbon
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Length :
0.375' 114.30mm 4.50