HLCD-30-40.00-TR-TR-2
Mfr.Part #
HLCD-30-40.00-TR-TR-2
Manufacturer
Samtec, Inc.
Description
CBL ASSM SELF-MATE 60POS 40" HDR
Manufacturer :
Samtec, Inc.
Product Category :
Type :
Hermaphroditic Cable
Cable Length :
40 in
Series :
HLCD
RoHS :
Details
Current Rating :
900 mA