HLCD-10-40.00-TD-TH-2
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
HLCD-10-40.00-TD-TH-2
Manufacturer
Samtec, Inc.
Description
CBL ASSM SELF-MATE 20POS 40" HDR
Manufacturer :
Samtec, Inc.
Product Category :
RoHS :
Details
Cable Length :
40 in
Type :
Hermaphroditic Cable
Current Rating :
900 mA