HL02320GTTR
Mfr.Part #
HL02320GTTR
Description
FIXED IND 32NH 150MA 1.935OHM SM
Tolerance :
±2%
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Test Frequency :
450MHz
Height Seated (Max) :
0.018 0.45mm
Inductance :
32nH
Frequency - Self Resonant :
1.73GHz
DC Resistance (DCR) :
1.935Ohm Max
Max DC Current :
150mA
Q Factor :
28
EAR99
REACH SVHC :
No SVHC
Q @ Freq :
28 @ 450MHz
Current Rating :
150mA
No
Inductance Tolerance :
2%
Size / Dimension :
0.039Lx0.023W 1.00mmx0.58mm
Datasheets
HL02320GTTR
KYOCERA AVX HL02320GTTR
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD