HHV2WSFT-73-4M99
Mfr.Part #
HHV2WSFT-73-4M99
Description
RES 4.99M OHM 1% 2W AXIAL
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Resistance :
4.99MOhm
Power (Watts) :
2W
Size / Dimension :
0.197Diax0.610L 5.00mmx15.50mm
Temperature Coefficient :
±200ppm/°C
Tolerance :
±1%
Datasheets
HHV2WSFT-73-4M99
YAGEO HHV2WSFT-73-4M99
4.99MOhm, 2W, Metal Film,