HHV2WSFT-73-2M87
Mfr.Part #
HHV2WSFT-73-2M87
Description
RES 2.87M OHM 1% 2W AXIAL
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Resistance :
2.87MOhm
Temperature Coefficient :
±200ppm/°C
Tolerance :
±1%
Size / Dimension :
0.197Diax0.610L 5.00mmx15.50mm
Power (Watts) :
2W
Datasheets
HHV2WSFT-73-2M87
YAGEO HHV2WSFT-73-2M87
2.87MOhm, 2W, Metal Film,